Кошик
7 відгуків
Автоматичні ворота, двері, докове обладнання.
Контакти
+380676301324
авт. ворота, шлагбауми, турнікети
+380675239600
автоматичні двері, герметичні двері
+380675639215
медичні двері, карусельні двері
+380676306262
промислові ворота, швидкі ворота
+380676281211
Сервіс, пром. ворота, авт. двері
Parkan.ua
Немировський Ігор, Буйновський Денис, Міхальова Тетяна, Азза Олександр, Сергійчук Юрій
УкраинаКиїввул. Красицького 31
ТОВ «ПСТ Автоматик» Індивідуальний податковий номер: 326880104632 Свідоцтво платника ПДВ № 04198452 Код ЄДРПОУ: 32688019 Р/Р 26004232399 в ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», м. Київ МФО 380805parkan.uainfo@parkan.ua
  • emailinfo@parkan.ua
  • viber+380676301324

Як зверни вхідні автоматичні двері

Як зверни вхідні автоматичні двері

Як визначити, які двері підходять найкраще? Як підібрати двері саме до Вашого пройому з багатьох різновидів, варіантів та виробників?

Як визначити, які двері підходять найкраще?

Як підібрати двері саме до Вашого отвору з багатьох різновидів, варіантів та виробників?

У будь-якої будівлі є декілька основних параметрів, які матимуть визначальне значення для підбору дверей. Саме від них залежить, які двері працюватимуть найкраще і будуть максимально вигідними протягом всього періоду їх використання. З метою пояснення зв'язків між потребами, що виникають на вході в будівлю, та вхідними групами, що дозволяють їх задовольнити, ми розробили просту схему-рекомендацію:

block_1.png

Основні потреби при виборі автоматичних дверей:

1. Низька ціна.

низька ціна. Тут все зрозуміло - немає сенсу витрачати зайві гроші на двері до будівлі, тому що двері - це витрати. З точки зору економіки вони не є основними засобами, і не приносять прибутку; основне їх завдання - бути максимально економічними.

2. Пропускна спроможність.

велика пропускна спроможність з одночасним збереженням тепла у приміщенні. Якщо будівля велика (наприклад, торгівельний центр або бізнес-центр), то вона має дуже велику інтенсивність потоку людей на вході. У цій потребі також присутній економічний аспект у зв'язку з підтримкою температури біля будівлі: у холодну пору року біля входу виникає проблема холоду, а в теплу пору року - зайвого тепла. Це призводить до підвищення витрат на опалення або кондиціонування, а також негативно впливає на комфорт та здоров'я людей, які працюють у привхідній зоні.

3. Комфорт.

комфорт та безпека відвідувачів. У таких закладах, як лікарні, аеропорти, торгівельні центри, дуже важливою є доступність для людей з візками, людей з обмеженими потребами та людей з маленькими дітьми. Тому необхідно підібрати таке рішення вхідної групи, яке дозволить їм безперешкодно переміщуватись до будівлі, не відчуваючи при цьому незручності та не заважаючи при цьому іншим відвідувачам.

 

 

Приклади застосування автоматичних дверей:

Невеличкий продуктовий магазин

Невеличкий продуктовий магазин з інтенсивністю потоку в часи-пік близько 5 люд/хв, касова зона якого розташована недалеко від входу, і в якому не передбачене використання продуктових візків. У такого магазину немає потреби забезпечити високу пропускну спроможність на вході, а через відсутність візків не потрібна велика ширина проходу. Для такого об'єкта ми б рекомендувалі встановити або АВТОМАТИЧНІ РОЗСУВНІ ДВЕРІ з великою швидкістю руху стулок (дозволить економити на опаленні, бо двері довше залишаються зачиненими) або тамбур з маятникових дверей, який дозволить підтримувати комфортну температуру у касовій зоні. Встановлення тамбуру з автоматичних розсувних дверей призведе до більш значної економії витрат на опалення, але матиме більшу закупівельну вартість.

Великий супермаркет

Великий супермаркет, з великою інтенсивністю руху у піковий час, через двері якого будуть переміщуватись люди з продуктовими візками. Для цього об'єкта однаково важливі всі три аспекти. Дешеві варіанти не забезпечать достатньої енергоефективності, крім того ручні двері не нададуть достатньої ширини проходу та зручності для візків, а ціна карусельних дверей не виправдає себе на економії тепла. Тому сюди найкраще підійде тамбур з ШВИДКИМИ РОЗСУВНИМИ ДВЕРИМА та НАПРАВЛЕНИМИ РАДАРАМИ. Він забезпечить достатню теплоізоляцію, достатню швидкість для того, щоб унікати зіткнень з габаритними візками та буде дешевшим за карусельні двері або тамбур з двох радіусних дверей.

Багатоповерховий торгівельно-офісний центр

Багатоповерховий торгівельно-офісний центр з постійним інтенсивним рухом людей, з необхідністю переміщення візків та інших габаритних об'єктів. У цьому випадку також важливі всі три проблеми, але починає працювати цікавий феномен: економія опалення є більш значущою, ніж економія на закупівельній ціні, бо витрати на підтримання температури в приміщенні, особливо з врахуванням посиленого руху повітря на вході через різницю тиску у будівлі та на вулиці, дуже великі. Тому буде найбільш доречним встановити АВТОМАТИЧНІ КАРУСЕЛЬНІ (РЕВОЛЬВЕРНІ) ДВЕРІ, які будуть забезпечуваті відсутність прямого потоку повітря крізь прохід. Як показали дослідження європейської організації E. S. D. F. та студентів MIT, карусельні двері для об'єктів з великою інтенсивністю руху повністю окупають себе за 3-5 років на економії витрат на опалення.

Тож, обираючи двері для Вашого об єкту, проведіть короткий аналіз, і наш підхід допоможе обрати таке рішення, яке буде найбільш зручним та економним саме для Вас.

 

 

 

Інші статті