Кошик
11 відгуків
Автоматичні ворота, двері що заощаджують ваші кошти
Фільтри
Контакти
+380 (67) 630-13-24
автоматичні та медичні двері
+380 (67) 630-62-62
швидкістні та промислові ворота
+380 (67) 628-12-11
Сервісне обслуговування
+380 (67) 563-92-15
Енергоощадження авт. дверей і воріт
Parkan.ua
Немировський Ігор, Буйновський Денис, Азза Олександр, Подколзін Дмитро
вул. Красицького 31, Київ, Україна
parkan.uainfo@parkan.ua
  • emailinfo@parkan.ua
  • viber+380676301324

Револьверні двері

Револьверні двері — це найкраще рішення для приміщень з інтенсивним людським потоком. Карусельні двері забезпечують якісне розмежування зовнішнього та внутрішнього середовища, автоматично зменшуючи ваші рахунки на опалення та кондиціонування.
 
Ми пропонуємо технічно досконалі карусельні двері п'ятого покоління від GRUPSA (Іспанія). Наші обертові двері надійні та мають привабливу ціну. Ми напряму постачаємо та забезпечуємо сервісну підтримку протягом усього життєвого циклу.

Автоматичні поворотні двері GRUPSA за останні 50 років пройшли справжню технічну еволюцію. Сьогодні вони мають новий інверторний мотор із прямою передачею на стулки, найкращі бампери безпеки від Haake, зручне регулювання та обслуговування.

Автоматичні двері карусельного типу GRUPSA:

  • випускаються з трьома або чотирма дверними полотнами;
  • мають діаметр до чотирьох метрів;
  • можуть бути висотою до чотирьох метрів;
  • оснащені системою складання дверних полотен для швидкої екстреної евакуації;
  • мають кілька варіантів оздоблення: нержавіюча сталь, алюміній, бронза, мідь.

.
Карусельні двері можуть бути встановлені у торгово-розважальних центрах, аеропортах, супермаркетах, готелях, офісних будівлях тощо. Револьверні двері — це красиво, вигідно та екологічно.
 

Карусельні двері розроблені спеціально для об'єктів з інтенсивним трафіком відвідувачів. Двері провідного Grupsa відповідають суворим європейським вимогам безпеки та якості. Встановлення револьверних дверей для вашого магазину, торговельного чи офісного центру, житлового комплексу тощо допоможе відчутно знизити енерговитрати на опалення та кондиціонування.

ParkanUA має понад 20 років досвіду у сфері комерційних автоматичних дверей. Щоб отримати фахову консультацію, персональну цінову пропозицію та найкращі умови, просто зв'яжіться з нами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner