Кошик
11 відгуків
Автоматичні ворота, двері що заощаджують ваші кошти
Фільтри
Діапазон цін, ₴
Висота, мм
Ширина, мм
Глибина, мм
Наявність
Країна виробник
Тип
Тип комплектуючого
Призначення
Матеріал
Колір
Виробник
Контакти
+380 (67) 630-13-24
автоматичні та медичні двері
+380 (67) 630-62-62
швидкістні та промислові ворота
+380 (67) 628-12-11
Сервісне обслуговування
+380 (67) 563-92-15
Енергоощадження авт. дверей і воріт
Parkan.ua
Немировський Ігор, Буйновський Денис, Азза Олександр, Подколзін Дмитро
вул. Красицького 31, Київ, Україна
parkan.uainfo@parkan.ua
  • emailinfo@parkan.ua
  • viber+380676301324

Сенсори Optex для автоматичних дверей

Сенсори Optex для автоматичних дверей Manusa всіх типів

OPTEX (Японія) розробляє та виробляє різноманітні датчики для безпечнішого та легшого використання автоматичних дверей. 

Датчики активації та безпеки
Цей тип датчика поєднує в собі функції активації, керування автоматичними дверима та безпеки, щоб запобігти пішоходам потрапити за двері. Сенсори активації та безпеки OPTEX включають зону виявлення присутності для виявлення людей, які зупинилися біля порога дверей. Використання активного інфрачервоного датчика активації та безпеки забезпечує додаткову безпеку навколо дверей.

Датчики активації автоматичних дверей
Датчики активації можуть бути встановлені на дверній фрамузі або на стелі, щоб активувати автоматичні двері, виявляючи наближення людей або предметів. OPTEX має набір сенсорів активації, включаючи датчики, які використовують інфрачервону або мікрохвильову технологію. Подивіться на методи виявлення, які використовуються в кожному датчику, щоб визначити, який найкраще підходить для ваших дверей або ж зателефонуйте до ParkanUa – ми допоможемо обрати оптимальний варіант.

Порогові датчики безпеки
Датчики безпеки призначені для того, щоб пішоходів не зачепили двері. Сенсори OPTEX активують механізм безпеки, який дозволяє дверям відкриватися навіть у разі пошкодження датчика, забезпечуючи додатковий рівень безпеки для автоматичного входу.

Датчики безпеки на бічних екранах
Сенсори бічних екранів розміщені на задній частині дверей, щоб запобігти зіткненням під час руху стулок. Датчики безпеки для бічних екранів OPTEX мають функцію виявлення присутності для виявлення людей, які зупинилися біля дверей.

Інфрачервоні сенсори безпеки, мікрохвильові датчики руху чи комбіновані детектори – фахівці ParkanUa допоможуть обрати найкращий варіант сенсорів активації та безпеки автоматичних дверей для вимог та умов вашого об'єкту.

На всі сенсори руху Optex для активації автоматичних дверей діє гарантія 3 роки.

 

Технологія BLUEZONE™ від Optex

Коли людина або об’єкт виявляється в зоні наближення, датчик надсилає сигнал на відчинення автоматичних дверей. Як тільки двері починають відкриватися, BLUEZONE™ стає активною і додає додатковий ряд активного інфрачервоного випромінювання. Датчик з технологією BLUEZONE™ утримує двері у відкритому положенні до тих пір, поки хтось залишається в зоні виявлення. Коли зона буде вільною від рухомих та нерухомих об'єктів, двері знову почнуть зачинятися. BLUEZONE™ розпізнає рух дверей і автоматично дезактивується.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner