Кошик
10 відгуків
Автоматичні ворота, двері, докове обладнання.
Контакти
+380 (67) 630-13-24
авт. ворота, шлагбауми, турнікети
+380 (67) 523-96-00
автоматичні двері, герметичні двері
+380 (67) 563-92-15
медичні двері, карусельні двері
+380 (67) 630-62-62
промислові ворота, швидкі ворота
+380 (67) 628-12-11
Сервіс, пром. ворота, авт. двері
Parkan.ua
Немировський Ігор, Буйновський Денис, Азза Олександр, Подколзін Дмитро
вул. Красицького 31, Київ, Україна
parkan.uainfo@parkan.ua
  • emailinfo@parkan.ua
  • viber+380676301324

Захист промислових воріт від зіткнень, або що таке «система безпечної експлуатації воріт»

Захист промислових воріт від зіткнень, або що таке «система безпечної експлуатації воріт»

Неможливо представити сучасне виробництво, логістичний комплекс, СТО без надійних промислових воріт. Промислові ворота стали невід’ємною частиною необхідного обладнання.
Крім правильного вибору воріт, що залежить від задач, що покладені на ворота, надважливо забезпечити безпечну експлуатацію промислових воріт. Великою проблемою є пошкодження воріт внаслідок зіткнень із навантажувачами чи товаром, що перевозиться через ворота. Незалежно від того, наскільки суворим є ваш протокол безпеки, нещасні випадки трапляються весь час.
Сьогодні ввели ворота в експлуатацію, а завтра вже розбили. Знайома ситуація? З власного досвіду можемо сказати, що на великих підприємствах пошкодження воріт у наслідок зіткнень — звичайна ситуація, нажаль.

Згідно зі статтею Modern Materials Handling, одні непридатні для роботи ворота можуть коштувати 30 % пропускної здатності складу. Так, наприклад, для холодильного складу компанії Golden State Foods (GSF), що працює 24/7 при дуже щільному трафіку, втрата лише одних воріт із 47 ставить під загрозу роботу всієї служби.

Крім того, пошкодження промислових воріт гарантовано зробить велику дірку в бюджеті компанії.

Для прикладу, останній ремонт спіральних воріт Efaflex SST після пошкодження від зіткнення із навантажувачем склав 4200 евро, при вартості саміх воріт 14000 евро.

Сучасна система безпечної эксплуатації воріт повинна складатися із 4-х частин :

  1. Навчання персоналу правилам і особливостям користування воротами.
  2. Механічні рамки або відбійники, що запобігають зіткненню навантажувачів із конструкцією воріт.
  3. Активна й пасивна системи безпеки воріт, що є частиною воріт, як то: нижня безбечна кромка, фотоелементи чи світлова решітка, радари безпеки, тощо.
  4. Система звукової і світлової індікації — допомагає робітникам розуміти статус воріт (ворота відкриті, закриті, ворота рухаються).


Parkan.ua пропонує такі елементи механічного захисту воріт від пошкоджень:

 

1.  Відбійник захистний для воріт. Це простий та недорогий варіант, що захищає від пошкоджень направляючі воріт. Він ідеально підійде для логістичних складів із невеликою та середнею інтенсивністю руху.

 

 

2. Захисні стовпи для воріт. Більш потужний варіант. Труба великого диаметру захистить від зіткнень із рамою воріт. Підходить для швидкісних воріт, де інтенсивність руху велика.

Защитный столб

 

 

3. Захисна рамка для воріт. Накращий варіант, захищає як направляючі, так і полотно воріт, коли ворота відкриті. Особливо актуальне для високих отворів, де відбувається рух навантажувачів із високим вантажем, що може пошкодити ворота. Виконана із труби диаметром 159 мм.

Рама для воріт захист

 


 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner