Кошик
11 відгуків
Автоматичні ворота, двері що заощаджують ваші кошти
Контакти
+380 (67) 630-13-24
автоматичні та медичні двері
+380 (67) 630-62-62
швидкістні та промислові ворота
+380 (67) 628-12-11
Сервісне обслуговування
+380 (67) 563-92-15
Енергоощадження авт. дверей і воріт
Parkan.ua
Немировський Ігор, Буйновський Денис, Азза Олександр, Подколзін Дмитро
вул. Красицького 31, Київ, Україна
parkan.uainfo@parkan.ua
  • emailinfo@parkan.ua
  • viber+380676301324

Як високошвидкісні ворота EFAFLEX можуть вплинути на енергоефективність?

Як високошвидкісні ворота EFAFLEX можуть вплинути на енергоефективність?

Ось лише деякі з позитивних наслідків, які наші промислові ворота допомагають забезпечити нашим клієнтам:

  • Завдяки швидкості відкривання до 4 метрів на секунду вони значно скорочують час "відкритих воріт", необхідний для переміщення товарів, машин чи людей через отвір воріт. Це значно прискорює логістику, але, що більш важливо, з точки зору енергозбереження, може зменшити вихід нагрітого або охолодженого повітря, заощаджуючи витрати на електроенергію на цілих 50%!!

  • Якісні високошвидкісні ворота, такі як EFAFLEX, можуть бути з теплоізоляційним полотном. Наші високошвидкісні спіральні ворота SST, наприклад, чи то преміально-швидкі Premium, чи то повільніші Eco або Essential, мають полотно з ламелей EFA-THERM® для покращення ізоляції. Це є ключовим фактором для приміщень що опалюються, або охолоджуються, виробничого, чи складського приміщення, де виникають протяги та витоки повітря.

Роль високошвидкісних воріт в енергозбереженні в фармацевтичній промисловості

Фармацевтична індустрія та всі галузі виробництва з "чистими приміщеннями" мають особливу нішу, де необхідне забезпечення чистого повітря у виробничих і дослідницьких зонах зі зниженням ризику перехресного забруднення. Промислові високошвидкісні ворота тут відіграють важливу роль з точки зору чистоти повітря та енергозбереження. Знову ж таки, цей життєво важливий час «відкритих воріт» мінімізований завдяки високій швидкістю відкривання та закривання воріт до 4 метрів на секунду, що зменшує витік повітря і зберігає енергію. До того ж, завдяки високій герметичності воріт серії CR, досягається мінімальний витік повітря через закриті ворота, навіть за перепадів тиску до 50Ра.

Високошвидкісні ворота EFAFLEX забезпечують значне скорочення часу відкритого отвору, а отже, призводять до суттєвої економії енергії.

 

 

 

 Максимізація енергоефективності за допомогою високошвидкісних воріт на виробництві

Виробництво - ключовий сектор для EFAFLEX, наші високошвидкісні промислові ворота були розроблені для вирішення конкретних задач у сферах енергоефективності. Ось деякі з основних переваг, які вони пропонують:

  • Їх швидка дія, висока робоча швидкість відкривання та закривання підвищує продуктивність, прискорюючи рух і робочий процес.
  • Ворота EFAFLEX значно зменшують час очікування або простою перед в'їздом. Це, в свою чергу, зменшує витік нагрітого чи охолодженого повітря, або ж очищеного повітря, заощаджуючи при цьому енергію на підтримку мікроклімату.
  • Завдяки різноманітним рішенням з автоматизації, таким як дистанційне керування для операторів, які можуть активувати ворота, не виходячи з кабіни, або лазерні сканери, які виявляють направлений рух перед воротами і запускають їх відкриття, або індукційним петлям, що виявляють транспортні засоби і відрізняють їх від людей, це також зменшує час очікування або перебування воріт у відчиненому стані, щоб звести вплив до мінімуму, заощаджуючи енергію в процесі роботи.

Вплив високошвидкісних воріт на енергоспоживання у виробництві харчових продуктів

Подібно до воріт для чистих приміщень або промислових складів, ворота, що використовуються у харчовій промисловості, також мають свою нішу. Тут гігієна є ключовим фактором. Якість повітря та потрапляння бруду або перехресне забруднення повинні бути мінімальними, щоб гарантувати якість і свіжість продуктів харчування, які виготовляються чи обробляються. Знову ж таки, швидкість роботи воріт і їх ефективність є життєво важливими, адже це мінімізує ризики та пришвидшує процес, а разом з цим - і економія енергії!

Швидка реакція воріт Efaflex, їх дійсно висока швидкість відкривання і закривання, допомагає звести до мінімуму коливання температури. Завдяки унікальній спіральній конструкції, зменшення часу утримання воріт у відкритому стані та зменшення часу очікування не аби як впливають на підвищення енергоефективності.

Додайте до цього чудові ізоляційні властивості воріт EFAFLEX SST-TK 100 для морозильних камер, розроблені для підтримки постійної температури та низького споживання енергії, і можна досягти ще більшої економії енергоспоживання. TK 100 - це справжнє "одноворітне" рішення для низькотемпературних зон до -30°С, яке пропонує і високу теплоізоляцію з найкращим коефіцієнтом теплопередачі до 0,62 Вт/кв.мК, і високу швидкість до 2,0 м/с, і високу інтенсивність роботи. Ці промислові морозильні ворота ідеально підходять для робочих температур у межах ±30°c і є найкращими у своєму класі!

 

 Утеплені швидкісні ворота: Їх значення в енергозбереженні складу


На що слід звернути увагу при виборі воріт для промисловості? Які деталі та тонкощі впливають на енергозбереження? Звісно, деякі відповіді будуть досить очевидними, але інші ми наведемо тут, щоб дати узагальнені поради, які допоможуть вам у процесі прийняття рішення.

Головне: не всі промислові ворота однакові. Промислові ізольовані ролетні (рулонні, ролові) ворота виготовляються з різних матеріалів, відкриваються з різною швидкістю, з використанням різних механізмів, а отже, пропонують різні переваги і мають різне призначення.

Ролетні ворота змотуються я в рулон, і переважна більшість має полотно з ПВХ тканини. Тому, за своєю природою, вони можуть мати зазори і є менш стійкими в більш складних місцях, наприклад, на відкритому повітрі, при сильному вітрі чи протягах, при складних умовах та перепаді температур. Вони не забезпечують такого ж рівня ізоляції, як більш стійкі високошвидкісні спіральні ворота. Тепло втрачається не лише через саму тканинну завісу, а також і по периметру примикання полотна воріт з боків і до підлоги.

Враховуйте швидкість відкривання. Як швидко відкриваються і, що не менш важливо, закриваються промислові ворота? Робоча швидкість (швидкість відкривання) 2 метри на секунду є загальновживаною, але не завжди є коректною, бо це може трактуватися і як максимальна швидкість, і як середня. Натомість, в асортименті EFAFLEX є і більш швидкісні (до 4 м/с) та довговічні варіанти, як то унікальні спіральні ворота EFA-STR, які можуть встановлюватись на зовнішні отвори і здатні витримувати високі вітрові навантаження та дуже інтенсивний трафік.

Подумайте про застосування ваших воріт. Який рівень теплоізоляції потрібен на об'єкті - ми пропонуємо різні рішення, що відповідають різним потребам. Серед них - EFA-SST, високошвидкісні спіральні ворота, з полотном з теплоізоляційних ламелей для кращої енергоефективності. Енергозбереження є ключовим фактором для нас, оскільки розробки промислових воріт прогресували протягом десятиліть.

Подумайте також про решту елементів будівлі, де будуть встановлені ворота. Використання теплоізоляційних воріт, безумовно, допоможе знизити енерговитрати, але якщо вікна мають щілини або погано ізольований дах, то ви можете вжити відповідних заходів і в інших місцях будівлі.

 

Майбутні тренди: високошвидкісні ворота та енергоефективність нового покоління

Що далі очікує в розвитку промислових воріт?

Сталий розвиток - це поняття, яке все частіше і частіше використовується в маркетингу. Але...... тут, в EFAFLEX, ми думаємо про навколишнє середовище і про те, як ми можемо зменшити вплив і поліпшити циркулярну економіку з моменту нашого заснування, з далекого 1974 року! Протягом майже 50 років наша команда використовує технологічні ноу-хау, що передаються з покоління в покоління, щоб гарантувати, що наша продукція є лідером дизайнерських інновацій. Ми прагнемо задовольнити потреби наших клієнтів, незалежно від того, в якій галузі вони працюють - чи то промислові морозильні камери, чи то рулонні ворота, чи то складські ворота.

EFAFLEX продовжує зосереджуватися на економії енергії для наших клієнтів, скорочуючи час очікування біля воріт, пропонуючи вибір ефективних методів автоматизації. Безконтактні активатори після пандемії стають все більш популярними для покращення гігієни. Разом з тим, ми продовжуємо забезпечувати найвищу швидкість відчинення воріт, щоб мінімізувати вплив зовнішнього середовища та зменшити витрати на електроенергію та зменшення вуглецевого сліду.

Ми продовжуємо, і будемо продовжувати використовувати матеріали та компоненти, придатні для вторинної переробки після закінчення тривалого служби, щоб зменшити вплив на навколишнє середовище. На зараз, близько 90% матеріалів, які ми використовуємо, мають саме таку природу, тому, можна сказати, що EFAFLEX вже сьогодні думає про наше завтра.

Дизайн високошвидкісних воріт: ключові характеристики, що забезпечують енергоефективність

Підсумовуючи, які ж ключові характеристики визначають енергоефективність у промислових умовах?

  • Швидкість відкривання - тобто, як швидко відкриваються і закриваються промислові ворота, швидкість їх реакції. Це визначає загальний час, необхідний на переміщення однієї технологічної одиниці через отвір воріт. Вища швидкість роботи означає менший час перебування у відкритому стані та менший вплив ззовні, що має значний позитивний вплив на енергозбереження.
  • Дизайн і загальна якість виготовлення воріт - ворота з тонким тканинним полотном, або металеві ролетні ворота з поганим ущільненням за своєю природою не будуть настільки ефективними в умовах значних перепадів температури, наявності протягів, чи на зовнішніх отворах з вітровими навантаженнями, як ворота з жорстким полотном.

  • Загальний стан ізоляції - якщо ворота мають теплоізоляційне, стійке полотно, це якісно вплине вплине на енергоефективність, але також слід враховувати інші області, які можуть потребувати уваги, такі як щільність вікон та дверей, підшивка даху, тощо.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner