Кошик
11 відгуків
Автоматичні ворота, двері що заощаджують ваші кошти
Контакти
+380 (67) 630-13-24
автоматичні та медичні двері
+380 (67) 630-62-62
швидкістні та промислові ворота
+380 (67) 628-12-11
Сервісне обслуговування
+380 (67) 563-92-15
Енергоощадження авт. дверей і воріт
Parkan.ua
Немировський Ігор, Буйновський Денис, Азза Олександр, Подколзін Дмитро
вул. Красицького 31, Київ, Україна
parkan.uainfo@parkan.ua
 • emailinfo@parkan.ua
 • viber+380676301324

Як обрати стулки автоматичних дверей

Як обрати стулки автоматичних дверей

При виборі автоматичних дверей важливу роль грає вибір стулок: ні швидкість, ні витривалість привода не матимуть значення, якщо стулки розсиплються на частини після року використання.

Які придбати стулки, щоб вони гарно виглядали, добре працювали і економили гроші? Перерахуємо по пунктам:

1. Стикування профілів рами стулок має бути вертикальним.

Якщо Вам пропонують стулки з алюмінієвого профілю з кутовими стиками під 45°, будьте пильні: такі шви зазвичай з часом розбовтуються та розходяться. Особливо якщо при збиранні додатково до гвинтів не використовують клей.

2. Ущільнення має бути гумовим.

Про важливість ущільнення дверей і вікон вже багато сказано і написано, проте ми маємо що додати. Ущільнення стиків по вертикалі потрібно робити з гумових профілів — за рахунок притискання стулок гума дуже добре ізолює. Щітки в вертикальних стиках не дадуть такої ізоляції, і через них буде суттєвий протяг повітря.

Горизонтальні стики також мають бути ущільнені. При цьому чим більш рівна підлога, тим кращим буде ущільнення по низу.

3. Теплий або холодний профіль?

Теплий профіль не завжди доречний. Якщо звернути увагу на стандартну комплектацію стулок найпопулярніших виробників автоматичних розсувних дверей, то можна помітити що переважна більшість рішень — з холодного профілю. До 90% асортименту. “Як так? - спитаєте Ви. - А як же холод взимку?” Відповідь дуже проста: робити стулки автоматичних дверей з теплого профілю у більшості випадків немає сенсу, тому що:

а) основне призначення автоматичних розсувних дверей — інтенсивна робота. Це означає, що вони мають бути встановлені на тих отворах, де проходить велика кількість людей. І, відповідно, дуже часто відчинятись. А якщо двері дуже часто відчиняються, теплий профіль буде недоцільний — все збережене тепло буде вилітати через відчинені двері. Краще ще раз згадаємо про теплові завіси і направлені радари.

б) стикування таких профілів зазвичай роблять під кутом 45° - повертаємось до першого пункту.

в) погане ущільнення. Теплі профілі (в тому числі для автоматичних дверей) — це у більшості своїй продукт виробників алюмінієвих фасадних та віконно-дверних систем. Такі профілі зазвичай мають щіткове ущільнення по всьому периметру (тут знову повертаємось до пункту 2 і згадуємо про протяги крізь щітки) і замалі пази для встановлення надійної підлогової направляючої.

 

 

Інші статті
 • Чому варто віддати перевагу промисловим високошвидкісним воротам, а не звичайним секційним?
  Чому варто віддати перевагу промисловим високошвидкісним воротам, а не звичайним секційним?
  Правильний вибір обладнання часто є визначальним для його подальшого надійного застосування, і промислові ворота не виключення. Не все, що відчиняється вручну чи навіть автоматично, підходить саме для вас, для конкретно ваших задач, відповідають вашим експлуатаційним особливостям та інтенсивності роботи, як і своєму призначенню. Якісні ворота - це не витрати, а капітальна інвестиція, яка повинна стати активом для вашого бізнесу.
  Повна версія статті
 • Як високошвидкісні ворота EFAFLEX можуть вплинути на енергоефективність?
  Як високошвидкісні ворота EFAFLEX можуть вплинути на енергоефективність?
  Концепція сталого розвитку (англ. sustainability) стає все актуальнішою. Як, з огляду на це, швидкісні ворота EFAFLEX можуть вплинути на енергоефективність? Сталий розвиток, або уникнення виснаження природних ресурсів світу для підтримки екологічного балансу, є основою сучасної промисловості з точки зору того, як продукція проектується та використовується для отримання максимальної користі. Це є основою розробок промислових воріт в EFAFLEX з 1974 року!
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner