Кошик
11 відгуків
Автоматичні ворота, двері, докове обладнання.
Контакти
+380 (67) 630-13-24
авт. ворота, шлагбауми, турнікети
+380 (67) 523-96-00
автоматичні двері, герметичні двері
+380 (67) 563-92-15
медичні двері, карусельні двері
+380 (67) 630-62-62
промислові ворота, швидкі ворота
+380 (67) 628-12-11
Сервіс, пром. ворота, авт. двері
Parkan.ua
Немировський Ігор, Буйновський Денис, Азза Олександр, Подколзін Дмитро
вул. Красицького 31, Київ, Україна
parkan.uainfo@parkan.ua
  • emailinfo@parkan.ua
  • viber+380676301324

Особливості медичних дверей

Особливості медичних дверей

1. Матеріал, що легко очищується.

І при цьому не створює додаткового забруднення. Це важливе питання, оскільки рівень чистоти в закладах охорони здоров’я чітко підтримується. При цьому в певних приміщеннях регулярно повинна проводитись дезінфекція. Тому матеріал, з якого зроблені двері, має бути стійким до різноманітних очищуючих та дезінфікуючих засобів. Донедавна найбільш популярним матеріалом була нержавіюча сталь, оскільки вона довговічна та придатна до дезінфекції відбілювачем (гіпохлоритом натрію). Але останнім часом набуває популярності HPL (high-pressure laminate) - це полімерний матеріал, дуже стійкий до великої кількості дезінфікуючих засобів, при цьому дешевший за нержавійку.

2. Пласке полотно.

Це також гігієнічне питання: чим більш пласкі двері, тим простіше і швидше їх очищувати. Також слід звернути увагу на те, що на виступаючих елементах (декоративні рамки, рельєфний матеріал полотна) швидше накопичується пил та забруднення.

3. Зручність користування.

До дверей пред’являють певні функціональні вимоги: наприклад, двері у кабінет можуть бути звичайними розпашними. А двері до операційної зручніше зробити автоматичними розсувними, щоб не торкатись руками дверей при вході та виході та щоб розпашна стулка не заважала провозити пацієнтів. Вхідні двері до лікарні також повинні бути широкими та, якнайкраще, автоматичними, оскільки для травмованих відвідувачів, літніх людей та людей з обмеженими можливостями може бути тяжко притримувати для себе двері.

4. Естетична привабливість.

Це не основний критерій вибору спеціалізованих товарів на зразок медичних дверей, проте для сучасних клінік має значення корпоративний стиль та враження пацієнтів. Тому провідні виробники дверей, такі як Manusa, виробляють медичні двері не тільки функціональні, а й універсальні для використання в будь-якому стилі приміщень.

Окремо варто виділити герметичні двері, які застосовуються для відокремлення так званих “чистих приміщень” та “брудних приміщень”. Такі двері є важливою складовою системи підтримання високого рівня гігієни додатково до спеціальної потужної системи фільтрації повітря. У чистому приміщенні створюється підвищений тиск, завдяки чому повітря з сусідніх приміщень не потрапляє до кімнати. При цьому чим більшою є герметичність приміщення, тим менше втрачається чистого повітря з кімнати. Така економія повітря дозволяє суттєво продовжити термін експлуатації коштовних фільтрів, які встановлюють в вентиляційних установках. Ці системи в лікарнях зазвичай використовують в операційних, палатах реанімації та інших приміщеннях, де важливо підтримувати стерильність.

Посилання на продукцію Медичні та герметичні двері.  

Якщо необхідна консультація,  звертайтесь до нас. Контакти

     

      

       

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner