Кошик
11 відгуків
Автоматичні ворота, двері, докове обладнання.
Контакти
+380 (67) 630-13-24
авт. ворота, шлагбауми, турнікети
+380 (67) 523-96-00
автоматичні двері, герметичні двері
+380 (67) 563-92-15
медичні двері, карусельні двері
+380 (67) 630-62-62
промислові ворота, швидкі ворота
+380 (67) 628-12-11
Сервіс, пром. ворота, авт. двері
Parkan.ua
Немировський Ігор, Буйновський Денис, Азза Олександр, Подколзін Дмитро
вул. Красицького 31, Київ, Україна
parkan.uainfo@parkan.ua
  • emailinfo@parkan.ua
  • viber+380676301324

9 переваг використання складчастих воріт.

9 переваг використання складчастих воріт.

 

Що таке складані (складчасті) ворота?

 

 

 

 

Почнемо із визначення - складані ворота це - ворота складаються із вертикальних стулок (секцій), я коли розкриваються вони складаються книжкою (як двері в автобусах тролейбусах).
Сучасні складані ворота виготовляються із сендвіч панелей (два листи металу 0,5 мм, що склеєні між собою пінополіуретаном) завтовшки 50-60-80 мм. Панелі з'єднуються між собою завісами. Коли ворота відкриваються, вони складаються книжкою. Складання книжкою це зручно і займає мало місця.

В Україні такий тип воріт в новинку і не дуже розповсюджений в силу багатьох чинників.
По перше так історично склалося, на наш ринок воріт вийшли Німецькі компанії (Hormann, Novoferm, Teckentrup, та деякі інші) і принесли із собою розповсюджений варіант - секційні ворота.
По друге складані ворота - більш дорогий варіант, якщо розглядати вартість закупівлі.

 

 

складані ворота для сто

 

Складані ворота - поширені у південній Європі Італія і скандинавських країнах. Там вони займають до 70% ринку. Чим же відрізняються складані ворота від секційних? Які переваги? Які недоліки? Як вибрати складані ворота? Коли складані ворота дешевші за секційні? У яких випадках складані ворота мають бути встановлені і чому.

ворота книжка Parkan

 

Основні переваги складаних воріт у порівнянні із секційними:

1) Краще ущільнення. Складані ворота коли закриті - щільно притискаються до отвору і забезпечують надійне ущільнення по всьому периметру. Секційні ворота опускаються і притискаються, але в силу того, що ворота ковзають - бокове ущільнення не таке герметичне.

2) Термін служби складаних воріт у 10 разів довший за секційні. Розрахунковий термін служби складаних воріт до 1 млн циклів. Секційні ж ворота розраховані на 100 000 циклів. Це обумовлено більш надійною та простою конструкцією складаних воріт, де менша кількість зношуваних деталей.

3) Складані ворота майже не потребують сервісного обслуговування. Стандартно, згідно з регламентом, сервісне обслуговування для складаних виконується один раз на три роки, секційні необхідно обслуговувати щороку.

4) Менші витрати на запчастини. Складані ворота, згідно з сервісним регламентом, потребують раз на 10 років, заміни ущільнення. Секційні ж ворота, вимагають набагато більше, а саме - ущільнення, ролики, торсіонні пружини, троси, завіси... За розрахунками, вартість володіння секційними воротами за 10 ровів складе - 3200 євро, складаних - 560 євро.

4) Зручно та швидко відкривати вручну. Це особливо стосується воріт великих розмірів. Великі секційні ворота потрібно піднімати через лебідку, це повільно і не зручно. Складані ж ворота легко і швидко відкриваються просто в різні сторони. Відео "Як відкриваються складані ворота."

5) Сервіс самостійно і безкоштовно. Складані ворота, власники як правило обслуговують самі. Секційні за допомогою спеціально навчених людей.

6) Не заважають механізмам, що розташовані над воротами. Часто, над воротами, може бути розташована кран-балка, труби тощо, що значно ускладнює експлуатацію і монтаж механізмів. Складані ж ворота не мають такої вади.

7) Займають менше місця в середні приміщення. Секційні ворота ще називають підйомно-поворотними, якщо стеля не надто висока то полотно рухається вгору потім повертає і далі паралельно стелі. Тому сама конструкція часто може заважати різним механізмам що розташовані у приміщенні. як наприклад - підьомник до машин.

8) Можуть бути встановлені зовні. Складані ворота можуть бути встановлені із зовнішньої сторони будівлі. Секційні - лише із середини. Бувають випадки коли переплетіння комунікацій, труб та іншого виробничого обладнання унеможливлює, ускладнює встановлення секційних воріт. Складані ворота в такому випадку ідеальна альтернатива.
Теоретично ззовні можна встановити ролові ворота, але - це далеко не найкраще рішення.

9) Менший ризик пошкодження в результаті недбалої експлуатації. Секційні ворота, особливо великих розмірів, особливо на СТО вантажних автомобілів, отримують пошкодження нижньої секції полотна воріт. це відбувається в основному, коли торсіонні пружини слабнуть і ворота опускаються, а водій не бачить. З іншої сторони складані ворота, важко не відкрити до кінця, вони мають фіксатори у відкритому положенні. Як наслідок випадки пошкодження полотна, для складних воріт - то рідкість.

далі буде....


Виникли питання, пропозиції звертайтесь не вагайтесь. 067 5639215 Ігор.

Посилання:

Продукція - промислові складані ворота.

 

Фото складчатих воріт:

складывающиеся ворота книжкаворота що складаються книжкоюскладані ворота Parkan.uaворота для складаворота книжка для ангаров

Теги: Складывающиеся ворота, складные ворота, ворота книжка, ворота для ангара, складчасті ворота, складні ворота, ворота що складаються книжкою, Torverk, Crawford, Imva.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner