Кошик
11 відгуків
Автоматичні ворота, двері що заощаджують ваші кошти
Контакти
+380 (67) 630-13-24
автоматичні та медичні двері
+380 (67) 630-62-62
швидкістні та промислові ворота
+380 (67) 628-12-11
Сервісне обслуговування
+380 (67) 563-92-15
Енергоощадження авт. дверей і воріт
Parkan.ua
Немировський Ігор, Буйновський Денис, Азза Олександр, Подколзін Дмитро
вул. Красицького 31, Київ, Україна
parkan.uainfo@parkan.ua
 • emailinfo@parkan.ua
 • viber+380676301324

9 переваг використання складчастих воріт.

9 переваг використання складчастих воріт.

 

Що таке складані (складчасті) ворота?

 

 

 

 

Почнемо із визначення - складані ворота це - ворота складаються із вертикальних стулок (секцій), я коли розкриваються вони складаються книжкою (як двері в автобусах тролейбусах).
Сучасні складані ворота виготовляються із сендвіч панелей (два листи металу 0,5 мм, що склеєні між собою пінополіуретаном) завтовшки 50-60-80 мм. Панелі з'єднуються між собою завісами. Коли ворота відкриваються, вони складаються книжкою. Складання книжкою це зручно і займає мало місця.

В Україні такий тип воріт в новинку і не дуже розповсюджений в силу багатьох чинників.
По перше так історично склалося, на наш ринок воріт вийшли Німецькі компанії (Hormann, Novoferm, Teckentrup, та деякі інші) і принесли із собою розповсюджений варіант - секційні ворота.
По друге складані ворота - більш дорогий варіант, якщо розглядати вартість закупівлі.

 

 

складані ворота для сто

 

Складані ворота - поширені у південній Європі Італія і скандинавських країнах. Там вони займають до 70% ринку. Чим же відрізняються складані ворота від секційних? Які переваги? Які недоліки? Як вибрати складані ворота? Коли складані ворота дешевші за секційні? У яких випадках складані ворота мають бути встановлені і чому.

ворота книжка Parkan

 

Основні переваги складаних воріт у порівнянні із секційними:

1) Краще ущільнення. Складані ворота коли закриті - щільно притискаються до отвору і забезпечують надійне ущільнення по всьому периметру. Секційні ворота опускаються і притискаються, але в силу того, що ворота ковзають - бокове ущільнення не таке герметичне.

2) Термін служби складаних воріт у 10 разів довший за секційні. Розрахунковий термін служби складаних воріт до 1 млн циклів. Секційні ж ворота розраховані на 100 000 циклів. Це обумовлено більш надійною та простою конструкцією складаних воріт, де менша кількість зношуваних деталей.

3) Складані ворота майже не потребують сервісного обслуговування. Стандартно, згідно з регламентом, сервісне обслуговування для складаних виконується один раз на три роки, секційні необхідно обслуговувати щороку.

4) Менші витрати на запчастини. Складані ворота, згідно з сервісним регламентом, потребують раз на 10 років, заміни ущільнення. Секційні ж ворота, вимагають набагато більше, а саме - ущільнення, ролики, торсіонні пружини, троси, завіси... За розрахунками, вартість володіння секційними воротами за 10 ровів складе - 3200 євро, складаних - 560 євро.

4) Зручно та швидко відкривати вручну. Це особливо стосується воріт великих розмірів. Великі секційні ворота потрібно піднімати через лебідку, це повільно і не зручно. Складані ж ворота легко і швидко відкриваються просто в різні сторони. Відео "Як відкриваються складані ворота."

5) Сервіс самостійно і безкоштовно. Складані ворота, власники як правило обслуговують самі. Секційні за допомогою спеціально навчених людей.

6) Не заважають механізмам, що розташовані над воротами. Часто, над воротами, може бути розташована кран-балка, труби тощо, що значно ускладнює експлуатацію і монтаж механізмів. Складані ж ворота не мають такої вади.

7) Займають менше місця в середні приміщення. Секційні ворота ще називають підйомно-поворотними, якщо стеля не надто висока то полотно рухається вгору потім повертає і далі паралельно стелі. Тому сама конструкція часто може заважати різним механізмам що розташовані у приміщенні. як наприклад - підьомник до машин.

8) Можуть бути встановлені зовні. Складані ворота можуть бути встановлені із зовнішньої сторони будівлі. Секційні - лише із середини. Бувають випадки коли переплетіння комунікацій, труб та іншого виробничого обладнання унеможливлює, ускладнює встановлення секційних воріт. Складані ворота в такому випадку ідеальна альтернатива.
Теоретично ззовні можна встановити ролові ворота, але - це далеко не найкраще рішення.

9) Менший ризик пошкодження в результаті недбалої експлуатації. Секційні ворота, особливо великих розмірів, особливо на СТО вантажних автомобілів, отримують пошкодження нижньої секції полотна воріт. це відбувається в основному, коли торсіонні пружини слабнуть і ворота опускаються, а водій не бачить. З іншої сторони складані ворота, важко не відкрити до кінця, вони мають фіксатори у відкритому положенні. Як наслідок випадки пошкодження полотна, для складних воріт - то рідкість.

далі буде....


Виникли питання, пропозиції звертайтесь не вагайтесь. 067 5639215 Ігор.

Посилання:

Продукція - промислові складані ворота.

 

Фото складчатих воріт:

складывающиеся ворота книжкаворота що складаються книжкоюскладані ворота Parkan.uaворота для складаворота книжка для ангаров

Теги: Складывающиеся ворота, складные ворота, ворота книжка, ворота для ангара, складчасті ворота, складні ворота, ворота що складаються книжкою, Torverk, Crawford, Imva.

 

Інші статті
 • Чому варто віддати перевагу промисловим високошвидкісним воротам, а не звичайним секційним?
  Чому варто віддати перевагу промисловим високошвидкісним воротам, а не звичайним секційним?
  Правильний вибір обладнання часто є визначальним для його подальшого надійного застосування, і промислові ворота не виключення. Не все, що відчиняється вручну чи навіть автоматично, підходить саме для вас, для конкретно ваших задач, відповідають вашим експлуатаційним особливостям та інтенсивності роботи, як і своєму призначенню. Якісні ворота - це не витрати, а капітальна інвестиція, яка повинна стати активом для вашого бізнесу.
  Повна версія статті
 • Як високошвидкісні ворота EFAFLEX можуть вплинути на енергоефективність?
  Як високошвидкісні ворота EFAFLEX можуть вплинути на енергоефективність?
  Концепція сталого розвитку (англ. sustainability) стає все актуальнішою. Як, з огляду на це, швидкісні ворота EFAFLEX можуть вплинути на енергоефективність? Сталий розвиток, або уникнення виснаження природних ресурсів світу для підтримки екологічного балансу, є основою сучасної промисловості з точки зору того, як продукція проектується та використовується для отримання максимальної користі. Це є основою розробок промислових воріт в EFAFLEX з 1974 року!
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner