Кошик
3 відгуків
Автоматичні ворота, двері, докове обладнання.
Контакти
+380676301324
авт. ворота, шлагбауми, турнікети
+380675239600
автоматичні двері
+380675639215
сервіс
+380676306262
швидкі ворота, боларди
Parkan.ua
Немировський Ігор, Буйновський Денис, Міхальова Тетяна, Азза Олександр
УкраїнаКиїввул. Красицького 31
ТОВ «ПСТ Автоматик» Індивідуальний податковий номер: 326880104632 Свідоцтво платника ПДВ № 04198452 Код ЄДРПОУ: 32688019 Р/Р 26004232399 в ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», м. Київ МФО 380805parkan.ua
  • emailinfo@pst-ua.com
  • viber+380676301324
  • Parkan.ua
  • Блог
  • 9 переваг використання складчастих воріт.

9 переваг використання складчастих воріт.

9 переваг використання складчастих воріт.

Що таке складані ворота? Які переваги? Які недоліки? Як вибрати складані ворота? Коли складані ворота дешевші за секційні? У яких випадках складані ворота мають бути встановлені і чому.

 

Що таке складані (складчасті) ворота?

 

 

 

 

Почнемо із визначення - складані ворота це - ворота складаються із вертикальних стулок (секцій), я коли розкриваються вони складаються книжкою (як двері в автобусах тролейбусах).
Сучасні складані ворота виготовляються із сендвіч панелей (два листи металу 0,5 мм, що склеєні між собою пінополіуретаном) завтовшки 50-60-80 мм. Панелі з'єднуються між собою завісами. Коли ворота відкриваються, вони складаються книжкою. Складання книжкою це зручно і займає мало місця.

В Україні такий тип воріт в новинку і не дуже розповсюджений в силу багатьох чинників.
По перше так історично склалося, на наш ринок воріт вийшли Німецькі компанії (Hormann, Novoferm, Teckentrup, та деякі інші) і принесли із собою розповсюджений варіант - секційні ворота.
По друге складані ворота - більш дорогий варіант, якщо розглядати вартість закупівлі.

 

 

складані ворота для сто

 

Складані ворота - поширені у південній Європі Італія і скандинавських країнах. Там вони займають до 70% ринку. Чим же відрізняються складані ворота від секційних? Які переваги? Які недоліки? Як вибрати складані ворота? Коли складані ворота дешевші за секційні? У яких випадках складані ворота мають бути встановлені і чому.

ворота книжка Parkan

 

Основні переваги складаних воріт у порівнянні із секційними:

1) Краще ущільнення. Складані ворота коли закриті - щільно притискаються до отвору і забезпечують надійне ущільнення по всьому периметру. Секційні ворота опускаються і притискаються, але в силу того, що ворота ковзають - бокове ущільнення не таке герметичне.

2) Термін служби складаних воріт у 10 разів довший за секційні. Розрахунковий термін служби складаних воріт до 1 млн циклів. Секційні ж ворота розраховані на 100 000 циклів. Це обумовлено більш надійною та простою конструкцією складаних воріт, де менша кількість зношуваних деталей.

3) Складані ворота майже не потребують сервісного обслуговування. Стандартно, згідно з регламентом, сервісне обслуговування для складаних виконується один раз на три роки, секційні необхідно обслуговувати щороку.

4) Менші витрати на запчастини. Складані ворота, згідно з сервісним регламентом, потребують раз на 10 років, заміни ущільнення. Секційні ж ворота, вимагають набагато більше, а саме - ущільнення, ролики, торсіонні пружини, троси, завіси... За розрахунками, вартість володіння секційними воротами за 10 ровів складе - 3200 євро, складаних - 560 євро.

4) Зручно та швидко відкривати вручну. Це особливо стосується воріт великих розмірів. Великі секційні ворота потрібно піднімати через лебідку, це повільно і не зручно. Складані ж ворота легко і швидко відкриваються просто в різні сторони. Відео "Як відкриваються складані ворота."

5) Сервіс самостійно і безкоштовно. Складані ворота, власники як правило обслуговують самі. Секційні за допомогою спеціально навчених людей.

6) Не заважають механізмам, що розташовані над воротами. Часто, над воротами, може бути розташована кран-балка, труби тощо, що значно ускладнює експлуатацію і монтаж механізмів. Складані ж ворота не мають такої вади.

7) Займають менше місця в середні приміщення. Секційні ворота ще називають підйомно-поворотними, якщо стеля не надто висока то полотно рухається вгору потім повертає і далі паралельно стелі. Тому сама конструкція часто може заважати різним механізмам що розташовані у приміщенні. як наприклад - підьомник до машин.

8) Можуть бути встановлені зовні. Складані ворота можуть бути встановлені із зовнішньої сторони будівлі. Секційні - лише із середини. Бувають випадки коли переплетіння комунікацій, труб та іншого виробничого обладнання унеможливлює, ускладнює встановлення секційних воріт. Складані ворота в такому випадку ідеальна альтернатива.
Теоретично ззовні можна встановити ролові ворота, але - це далеко не найкраще рішення.

9) Менший ризик пошкодження в результаті недбалої експлуатації. Секційні ворота, особливо великих розмірів, особливо на СТО вантажних автомобілів, отримують пошкодження нижньої секції полотна воріт. це відбувається в основному, коли торсіонні пружини слабнуть і ворота опускаються, а водій не бачить. З іншої сторони складані ворота, важко не відкрити до кінця, вони мають фіксатори у відкритому положенні. Як наслідок випадки пошкодження полотна, для складних воріт - то рідкість.

далі буде....


Виникли питання, пропозиції звертайтесь не вагайтесь. 067 5639215 Ігор.

Посилання:

Продукція - промислові складані ворота.

 

Фото складчатих воріт:

складывающиеся ворота книжкаворота що складаються книжкоюскладані ворота Parkan.uaворота для складаворота книжка для ангаров

Теги: Складывающиеся ворота, складные ворота, ворота книжка, ворота для ангара, складчасті ворота, складні ворота, ворота що складаються книжкою, Torverk, Crawford, Imva.

 

Попередні статті