Кошик
9 відгуків
Автоматичні ворота, двері, докове обладнання.
Контакти
+380 (67) 630-13-24
авт. ворота, шлагбауми, турнікети
+380 (67) 523-96-00
автоматичні двері, герметичні двері
+380 (67) 563-92-15
медичні двері, карусельні двері
+380 (67) 630-62-62
промислові ворота, швидкі ворота
+380 (67) 628-12-11
Сервіс, пром. ворота, авт. двері
Parkan.ua
Немировський Ігор, Буйновський Денис, Азза Олександр, Подколзін Дмитро
вул. Красицького 31, Київ, Україна
parkan.uainfo@parkan.ua
  • emailinfo@parkan.ua
  • viber+380676301324

Три причини чому для автоматичних розсувних дверей двигуни змінного струму кращі за двигуни постійного струму

Три причини чому для автоматичних розсувних дверей двигуни змінного струму кращі за двигуни постійного струму

1. Довгий термін служби

Двигуни постійного струму, які використовуються в автоматичних дверях, у більшості своїй мають у конструкції щітки, що з часом зношуються. Через це ресурс двигуна обмежений ресурсом щіток, і термін його служби значно скорочується. Гарантія виробників на такий тип двигунів складає 1-2 роки. 

Трифазні асинхронні двигуни змінного струму не мають зношуваних частин, тому працюють довше. Гарантія на двигуни змінного струму від Manusa - 5 років.

2. Одночасно можливі велика швидкість дверей і безпека

У двигунах постійного струму швидкість дверей залежить від прикладеної напруги. Тому, якщо ви збільшуєте налаштування швидкості дверей, ви одночасно збільшуєте зусилля, з яким рухаються стулки. Відповідно, велика швидкість тягне за собою небезпеку у разі зіткнення дверей з людиною.

Двигуни змінного струму приводах Manusa керуються інвертором. Інвертор незалежно регулює напругу, що подається на двигун (від напруги залежить зусилля) і частоту (від неї залежить швидкість). Оскільки ці два параметри регулюються окремо - окремо налаштовується швидкість та зусилля - тому двері одночасно є швидшими та безпечними.

3. Ремонтопридатність дверей

Двигун постійного струму поставляється тільки у зборі з редуктором та енкодером. Через це у разі виходу з ладу будь-якої зі складових (власне двигуна, або редуктора, або енкодера) потрібно замінювати весь блок, який є досить коштовним. Його вартість зазвичай складає 50-60% від вартості всієї автоматики.

Двигун змінного струму може бути замінений як окрема деталь і за невелику ціну. Крім цього, у дверях Manusa реалізований прямий привід - редуктор просто відсутній у конструкції, тому можна не переживати про його поломку.

 

Бонус від Manusa:

У приводах Manusa Visio встановлені два трифазні двигуни змінного струму: навіть якщо один з двигунів вийде з ладу, двері до моменту ремонту можуть продовжувати свою роботу завдяки другому двигуну.

 

Звертайтесь до нас за будь-якою консультацією, будемо раді допомогти!

 

 

 

 

 

 
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner