Кошик
11 відгуків
Автоматичні ворота, двері що заощаджують ваші кошти
Контакти
+380 (67) 630-13-24
автоматичні та медичні двері
+380 (67) 630-62-62
швидкістні та промислові ворота
+380 (67) 628-12-11
Сервісне обслуговування
+380 (67) 563-92-15
Енергоощадження авт. дверей і воріт
Parkan.ua
Немировський Ігор, Буйновський Денис, Азза Олександр, Подколзін Дмитро
вул. Красицького 31, Київ, Україна
parkan.uainfo@parkan.ua
 • emailinfo@parkan.ua
 • viber+380676301324

7 причин встановити швидкісні промислові ворота Efaflex

7 причин встановити швидкісні промислові ворота Efaflex

Така, здавалося б, буденна річ, як автоматичні ворота для складу чи виробничого приміщення, може спричинити справжню революцію продуктивності на вашому підприємстві. Сьогодні кожна компанія може підвищити операційну ефективність, покращити умови праці та оптимізувати свої витрати, замінивши звичайні ворота швидкісними.

 

Що таке високошвидкісні ворота?

Швидкісні ворота також називають високоефективними воротами. Як і будь-які інші промислові ворота, вони мають відокремлювати приміщення та контролювати доступ до них. Але найголовніше їх призначення — забезпечити швидке та безперешкодне переміщення матеріалів, персоналу та техніки територією підприємства. Крім того, вони можуть мати специфічні функції, що значно підвищують логістичну та виробничу ефективність на підприємстві будь-якої галузі — від харчової до ракетобудівної.
 

Розглянемо основні переваги швидкісних воріт Efaflex докладніше.
 


Підвищена безпека вашого об’єкту

Ворота Efaflex самі по собі вже можуть бути ефективним елементом безпеки вашого підприємства. Мінімальний час відкриття / закриття зменшує ризик потрапляння працівників у несанкціоновані зони виробничого чи складського приміщення. Також німецький виробник має спеціалізовану серію воріт EFA Protect, що призначена для забезпечення додаткового захисту людей та майна. Ці моделі мають надзвичайно високу стійкість до злому та вандалізму.
 


 


Безпечніші умови праці

Функціональні ворота Efaflex дозволяють надійно відокремити зони з екстремальними та потенційно небезпечними умовами праці від інших приміщень. Окремі моделі воріт допомагають контролювати температуру, чистоту повітря у приміщенні та доступ працівників до виробничих кімнат. Висока швидкість роботи, надійні ущільнення, спеціальні полотна (гнучкі, самовідновлювальні, прозорі) підвищують безпеку співробітників та відвідувачів. 
 
Деякі швидкі ворота мають інтуїтивно зрозумілу систему сигналізації, яка попереджає працівників про наближення транспортних засобів до отвору. Також ефективним буде використання прозорих автоматичних воріт на об’єктах з інтенсивним двостороннім рухом транспортних засобів.

 

Зменшені втрати на підтримання сталої температури 

Промислові ворота Efaflex мають чотири якості, що сприяють енергоефективності: 

 • довершене ущільнення 
 • швидке відкривання та закриття 
 • довговічність 
 • стійкість до вітрових навантажень

Швидкісні ворота дуже добре ущільнюються з усіх чотирьох сторін, щоб зберігати тепло і холод там, де це необхідно. Цикли швидкого відкривання та закривання зводять температурні витрати до можливого мінімуму.
 
Довговічність спіральних воріт забезпечена їх конструкцією, яка є більш стійкою до пошкоджень, ніж у звичайних промислових дверей. Встановлюючи ворота Efaflex, ви звільняєтесь від таких популярних проблем, як зігнуті ламелі, що стають причиною втрат тепла або холоду.
 
Деякі моделі воріт мають підвищену стійкість до вітрових навантажень, тож запобігають виникненню протягів у приміщенні та надійно працюють довгі роки без провисання полотна навіть за несприятливих кліматичних умов.

 

Здатні підтримувати сталий склад та тиск повітря

На виробництвах, що потребують чистих приміщень, потік повітря є ключовим фактором. Пил та інші частки можуть пошкодити виробництво деяких продуктів. Вони також можуть пошкодити системи опалення та охолодження. Герметичні ворота для чистих приміщень контролюють потік повітря та зменшують ці ризики. Використовуйте їх парами для формування шлюзів у середовищах, чутливих до тиску, та розмежування “чистих” та “брудних” зон.
 

герметичні ворота EFA-SRT-CR-Efficient
 

Суворі гігієнічні стандарти на підприємстві — ще одна причина встановити швидкісні ворота Efaflex на об’єкті. Герметичні ворота будуть однаково підтримувати чистоту приміщення на фармвиробництві, харчовому комбінаті чи у медичному закладі.
 


Підвищена продуктивність 

Високоефективні ворота, що швидко відкриваються / закриваються, скорочують час логістичних операцій та підвищують продуктивність. Продукти, техніка та персонал з легкістю та без перешкод пересуваються по вашому об'єкту. 
 
Підприємства, де робота зі зберіганням та транспортуванням матеріалів є пріоритетною, збільшують свій прибуток завдяки оптимізації логістичних потоків. Швидкісні промислові ворота дозволяють цим компаніям максимізувати продуктивність. 
 
Ворота Efaflex чудово працюють і в автосалонах. Клієнти вражені, коли ворота сервісного відсіку відкриваються в рази швидше, ніж традиційні підйомні ворота. 

 

Легке очищення та зручна експлуатація

У секторі харчової промисловості, ворота мають легко митись та дезінфікуватись. Швидкісні ворота із завісами з ПВХ та бічними кришками з нержавіючої сталі зроблені, щоб протистояти інтенсивному використанню агресивних миючих засобів та антисептиків. 
 
Коли полотно звичайних воріт виходить з колії, як правило, єдиним варіантом є дзвінок у сервісну службу. Ворота Efaflex можуть бути оснащені самовідновлюваним полотном, що запобігає простою після зіткнень. Відкриття та закриття воріт повертає завісу у бічні напрямні. 
 
У холодному кліматі чи умовах роботи за екстремально низьких температур обледеніння воріт та направляючих становить проблему. Швидкісні ворота Ефафлекс для морозильних камер оснащені власною системою підігріву, забезпечуючи їх бездоганну роботу навіть за великих перепадів температур між внутрішнім та зовнішнім середовищем. 


Заощадження коштів 

Швидкісні ворота Efaflex можуть відкриватися за рекордно короткий проміжок час — до 4 м/с. Така вражаюча швидкість створює ряд умов для економії коштів, таких як:

 • підтримка кліматичних умов у приміщенні зменшує витрати на опалення та кондиціонування повітря;
 • мінімальна необхідність у сервісі знижує витрати на обслуговування;
 • деякі моделі воріт здатні витримувати до 250 000 навантажувальних циклів на рік, тож значно пришвидшують логістичний потік навіть в умовах інтенсивної експлуатації;
 • швидке відчинення та власна система безпеки знижують ризик механічного пошкодження воріт та техніки;
 • створені з турботою про людей, швидкісні ворота зменшують кількість травм на виробництві при переміщенні територією.

 

 

Чому варто встановити швидкісні ворота Efaflex на вашому підприємстві? Бо вони мають стільки технічних та економічних переваг, що здатні вивести продуктивність вашого складу, виробництва чи іншого комерційного об’єкту на принципово новий рівень. Маючи незначне підвищення у ціні у порівнянні зі звичайними воротами, вони значно ефективніші та надійніші, тож швидко окупаються.

Компанія Parkan Ua є офіційним партнером Efafleх в Україні, тож має необхідні компетенції, аби запропонувати вам найкращі рішення саме для вашої галузі. Ми підберемо оптимальну комплектацію, оперативно розрахуємо вартість та надамо необхідні документи. 

За фаховою консультацією менеджера Parkan Ua, звертайтесь +380676306262

Інші статті
 • Чому варто віддати перевагу промисловим високошвидкісним воротам, а не звичайним секційним?
  Чому варто віддати перевагу промисловим високошвидкісним воротам, а не звичайним секційним?
  Правильний вибір обладнання часто є визначальним для його подальшого надійного застосування, і промислові ворота не виключення. Не все, що відчиняється вручну чи навіть автоматично, підходить саме для вас, для конкретно ваших задач, відповідають вашим експлуатаційним особливостям та інтенсивності роботи, як і своєму призначенню. Якісні ворота - це не витрати, а капітальна інвестиція, яка повинна стати активом для вашого бізнесу.
  Повна версія статті
 • Як високошвидкісні ворота EFAFLEX можуть вплинути на енергоефективність?
  Як високошвидкісні ворота EFAFLEX можуть вплинути на енергоефективність?
  Концепція сталого розвитку (англ. sustainability) стає все актуальнішою. Як, з огляду на це, швидкісні ворота EFAFLEX можуть вплинути на енергоефективність? Сталий розвиток, або уникнення виснаження природних ресурсів світу для підтримки екологічного балансу, є основою сучасної промисловості з точки зору того, як продукція проектується та використовується для отримання максимальної користі. Це є основою розробок промислових воріт в EFAFLEX з 1974 року!
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner