Кошик
10 відгуків
Автоматичні ворота, двері, докове обладнання.
Контакти
+380 (67) 630-13-24
авт. ворота, шлагбауми, турнікети
+380 (67) 523-96-00
автоматичні двері, герметичні двері
+380 (67) 563-92-15
медичні двері, карусельні двері
+380 (67) 630-62-62
промислові ворота, швидкі ворота
+380 (67) 628-12-11
Сервіс, пром. ворота, авт. двері
Parkan.ua
Немировський Ігор, Буйновський Денис, Азза Олександр, Подколзін Дмитро
вул. Красицького 31, Київ, Україна
parkan.uainfo@parkan.ua
  • emailinfo@parkan.ua
  • viber+380676301324

Оновлена світлова решітка EFA-TLG4®

Оновлена світлова решітка EFA-TLG4®

У вересні 1998 року компанія Efaflex подала заявку на патент, що спричинив революцію в області безпеки воріт. Саме тоді народилася EFA-TLG® — перша світлова решітка Efaflex, що й до сьогодні забезпечує надійний захист людей, техніки та матеріалів під час руху крізь отвір воріт. З того часу технологія інфрачервоної сітки неодноразово переглядалась і оновлювалась. Сьогодні Efaflex презентує вдосконалену версію цього елементу безпеки — EFA-TLG® з покращеними якостями безпеки та надійності.

Розглянемо 5 найвагоміших змін світлової решітки останньої моделі.


Безпека

Щільність променів була значно збільшена у порівнянні з TLG3. По всій своїй робочій довжині TLG4 забезпечує зазор між світловими променями 45 мм, який, згідно з DIN EN 12453, здатний виявляти 50-міліметровий предмет у будь-якому місці робочої зони й активувати систему безпеки. Це значно перевищує вимоги стандарту. 


Надійність

Зазвичай передавач та приймач у стандартних світлових решітках мають бути точно вирівняні відносно один одного. TLG4 здатний адаптуватися до місця встановлення променю аж до певної точки, якщо максимально допустимий кут його виявлення +/− 5% не перевищується. Це значно полегшує вирівнювання передавача і приймача один до одного. Подальші коригування необхідні рідше, навіть якщо пізніше виникають незначні викривлення.


Вдосконалене покриття променями

Покращене покриття променями забезпечує більш точну реєстрацію положення полотна воріт. Нова світлова решітка має більшу стійкість до збоїв та підвищує стабільність всієї системи воріт.


Зв’язок через CAN-шину

Вперше використано CAN-шину SAI (Sensor Actor Interface), що дозволяє динамічне програмування через блок управління EFA-TRONIC. Діагностика якості приймання / стану зайнятості променів відображається в сегментах системою управління воротами. За замовчуванням TLG4 вже має запас потужності для подальшого вирівнювання світлових променів між собою.
 
Активація та налаштування виконуються за допомогою додатків в системі управління воротами. Доступ до параметрів контролюється через дозволи доступу. Здатність протистояти факторам зовнішнього середовища підвищується завдяки використанню стандартних програмних фільтрів. Потім чутливість приймача може бути відрегульована для протидії забрудненню. 

 

Високі промислові ворота

 

Висота захисту

В особливих випадках світлові решітки можна встановити та експлуатувати одну над одною. Це дозволяє досягти висоти захисту до 5 м. Довжина світлової решітки може бути подвоєна, що дозволяє обладнати навіть високі ворота світловою решіткою відповідної довжини.

Вражаюча швидкість та функціональність промислових дверей Efaflex очевидні. Але експлуатаційні якості цих німецьких воріт — це саме та потужна база, якої не розгледіти на поверхні. Безпека, надійність та витривалість воріт при високих навантаженнях дозволяє отримати найефективніші рішення для об’єктів будь-якої галузі та окупити вкладені інвестиції у найкоротший час.

Отримайте фахову консультацію у Parkan Ua — ми підберемо оптимальну комплектацію швидкісних промислових воріт Efaflex, що найкраще відповідає вимогам та потребам вашого об’єкту.

Для консультації та розрахунку вартості телефонуйте +380676306262

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner