Кошик
10 відгуків
Автоматичні ворота, двері, докове обладнання.
Контакти
+380 (67) 630-13-24
авт. ворота, шлагбауми, турнікети
+380 (67) 523-96-00
автоматичні двері, герметичні двері
+380 (67) 563-92-15
медичні двері, карусельні двері
+380 (67) 630-62-62
промислові ворота, швидкі ворота
+380 (67) 628-12-11
Сервіс, пром. ворота, авт. двері
Parkan.ua
Немировський Ігор, Буйновський Денис, Азза Олександр, Подколзін Дмитро
вул. Красицького 31, Київ, Україна
parkan.uainfo@parkan.ua
  • emailinfo@parkan.ua
  • viber+380676301324

Промислові швидкісні ворота Efaflex у галузі виробництва харчових продуктів та напоїв.

Промислові швидкісні ворота Efaflex у галузі виробництва харчових продуктів та напоїв.

Швидкість виробництва, пакування та логістики має вирішальне значення у галузі харчової промисловості та напоїв, де продукція повинна транспортуватися та прибути до споживача без затримок. Час - це суть. Час простою може спричинити небажаний ефект доміно, впливаючи на весь ланцюг постачання. Це може призвести до зайвих витрат, псування продуктів та погіршення відносин із замовниками.
 
Синхронізація є ключовим фактором. Оптимізація різних елементів логістичного ланцюга є життєво важливою для забезпечення виробництва, пакування та доставки товарів у найкращому стані.

 


 
EFAFLEX — провідний німецький виробник високошвидкісних воріт — врахував ці потреби харчової промисловості та розробив цілий ряд рішень для воріт, що їх задовольнить.


Які рішення має EFAFLEX для харчової промисловості? 
 
Універсальність, функціональність, довговічність…. лише деякі з причин, чому великі супермаркети та їх ланцюг постачання можуть покладатися на швидкісні ворота EFAFLEX
 
Галузеві рішення Efaflex були розроблені з урахуванням ключових потреб у цьому секторі. Швидкісні шлюзи (до 4 м / с) пришвидшують робочі процеси у завантажувальних відсіках та зменшують витрати на енергію до 50%. Прозорі дверні планки спіральної турбосистеми сприяють збільшенню видимості та дозволяють денному світлу заливати робочий простір, тоді як планки EFA-THERM є першими в галузі, які ефективно ізолюють, забезпечують постійні температури та зменшують шум.
 
Побудовані з використанням лише найякісніших компонентів, ваші швидкісні ворота EFAFLEX — справжня робоча конячка, здатна витримати до 250 000 робочих циклів на рік, щоб збільшити періоди між технічними перевірками та скоротити дорогі простої. 
 
Унікальні захисні ворота для машин можна легко встановити уздовж виробничої лінії для захисту користувачів. Разом з тим універсал з лінійки ECO пропонує чудове співвідношення ціни та якості. 

 


 
Ключові особливості рішень для харчової промисловості EFAFLEX:

  • Швидкість відкривання дверей до 4 м / с для зменшення енергетичних витрат та прискорення робочих процесів.

  • Цикли експлуатації до 250 000 на рік, щоб мінімізувати час простою. 

  • Ізоляційні прозорі ламелі полотна воріт для підвищення безпеки.

  • Спеціальні теплоізоляційні панелі для підтримки сталої температури.

  • Пристрої активації, що включають безконтактні засоби для додаткової гігієни.

  • Великий вибір матеріалів та кольорів полотна воріт, щоб задовольнити експлуатаційні та естетичні потреби підприємства.

 

Від джерела до споживача — EFAFLEX закриває потреби на кожному етапі
 
Сьогодні виробництво харчових продуктів та напоїв має розв'язувати комплексні задачі. Важливо забезпечити своєчасне та безпечне проходження продукції на всьому шляху — від джерела до кінцевого споживання. Етапи можуть включати виробництво, пакування, транспортування та зберігання, кожен з яких має бути ретельно спланований. Непередбачені збої недопустимі. Надійність і довговічність елементів логістичного ланцюга мають вирішальне значення — саме цим принципом керується EFAFLEX у виробництві будь-якої з лінійок швидкісних промислових воріт.

 

 

Гігієнічні рулонні ворота, надшвидкі прозорі, термостійкі для промислових морозильних камер з робочою температурою ± 30 °C — Efaflex має сучасне технологічне рішення для кожного логістичного етапу харчової промисловості.

 

Дізнатися більше про можливості швидкісних промислових воріт, отримати фахову консультацію та підібрати найкращу комплектацію для ваших задач ви можете, звернувшись до Parkan Ua. Ми є сертифікованим партнером Efaflex в Україні та маємо усі необхідні компетенції, аби запропонувати вам ефективне рішення у виборі автоматичних воріт. 

Для зв’язку з провідним менеджером напрямку швидкісних воріт телефонуйте: +380676306262


 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner