Кошик
11 відгуків
Автоматичні ворота, двері що заощаджують ваші кошти
Контакти
+380 (67) 630-13-24
автоматичні та медичні двері
+380 (67) 630-62-62
швидкістні та промислові ворота
+380 (67) 628-12-11
Сервісне обслуговування
+380 (67) 563-92-15
Енергоощадження авт. дверей і воріт
Parkan.ua
Немировський Ігор, Буйновський Денис, Азза Олександр, Подколзін Дмитро
вул. Красицького 31, Київ, Україна
parkan.uainfo@parkan.ua
 • emailinfo@parkan.ua
 • viber+380676301324

Як обрати вхідні автоматичні двері

Як обрати вхідні автоматичні двері

Як визначити, які двері підходять найкраще?

Як підібрати двері саме до Вашого отвору з багатьох різновидів, варіантів та виробників?

У будь-якої будівлі є декілька основних параметрів, які матимуть визначальне значення для підбору дверей. Саме від них залежить, які двері працюватимуть найкраще і будуть максимально вигідними протягом всього періоду їх використання. З метою пояснення зв’язків між потребами, що виникають на вході в будівлю, та вхідними групами, що дозволяють їх задовольнити, ми розробили просту схему-рекомендацію:

block_1.png

Основні потреби при виборі автоматичних дверей: 

1. Низька ціна.

низька ціна. Тут все зрозуміло - немає сенсу витрачати зайві гроші на двері до будівлі, тому що двері - це витрати. З точки зору економіки вони не є основними засобами, і не приносять прибутку; основне їх завдання - бути максимально економічними.

2. Пропускна спроможність.

велика пропускна спроможність з одночасним збереженням тепла у приміщенні. Якщо будівля велика (наприклад, торгівельний центр або бізнес-центр), то вона має дуже велику інтенсивність потоку людей на вході. У цій потребі також присутній економічний аспект у зв’язку з підтримкою температури у будівлі: у холодну пору року біля входу виникає проблема холоду, а у теплу пору року - зайвого тепла. Це призводить до підвищення витрат на опалення або кондиціонування, а також негативно впливає на комфорт та здоров’я людей, які працюють у привхідній зоні.

3. Комфорт.

комфорт та безпека відвідувачів. У таких закладах, як лікарні, аеропорти, торгівельні центри, дуже важливою є доступність для людей з візками, людей з обмеженими потребами та людей з маленькими дітьми. Тому необхідно підібрати таке рішення вхідної групи, яке дозволить їм безперешкодно переміщуватись до будівлі, не відчуваючи при цьому незручності та не заважаючи при цьому іншим відвідувачам.

 

 

Приклади застосування автоматичних дверей:

Невеличкий продуктовий магазин 

Невеличкий продуктовий магазин з інтенсивністю потоку у часи-пік близько 5 люд/хв, касова зона якого розташована недалеко від входу, і у якому не передбачене використання продуктових візків. У такого магазина немає потреби забезпечити високу пропускну спроможність на вході, а через відсутність візків не потрібна велика ширина проходу. Для такого об’єкта ми б рекомендували встановити або АВТОМАТИЧНІ РОЗСУВНІ ДВЕРІ з великою швидкістю руху стулок (дозволить економити на опаленні, бо двері довше залишаються зачиненими) або тамбур з маятникових дверей, який дозволить підтримувати комфортну температуру у касовій зоні. Встановлення тамбуру з автоматичних розсувних дверей призведе до більш значної економії витрат на опалення, але матиме більшу закупівельну вартість.

Великий супермаркет

Великий супермаркет, з великою інтенсивністю руху у піковий час, через двері якого будут переміщуватись люди з продуктовими візками. Для цього об’єкта однаково важливі всі три аспекти. Дешеві варіанти не забезпечать достатньої енергоефективності, крім того ручні двері не нададуть достатньої ширини проходу та зручності для візків, а ціна карусельних дверей не виправдає себе на економії тепла. Тому сюди найкраще підійде тамбур з ШВИДКИМИ РОЗСУВНИМИ ДВЕРИМА та НАПРАВЛЕНИМИ РАДАРАМИ. Він забезпечить достатню теплоізоляцію, достатню швидкість для того, щоб уникати зіткнень з габаритними візками та буде дешевшим за карусельні двері або тамбур з двох радіусних дверей.

Багатоповерховий торгівельно-офісний центр

Багатоповерховий торгівельно-офісний центр з постійним інтенсивним рухом людей, з необхідністю переміщення візків та інших габаритних об’єктів. У цьому випадку також важливі всі три проблеми, але починає працювати цікавий феномен: економія опалення є більш значущою, ніж економія на закупівельній ціні, бо витрати на підтримання температури у приміщенні, особливо з врахуванням посиленого руху повітря на вході через різницю тиску у будівлі та на вулиці, дуже великі. Тому буде найбільш доречним встановити АВТОМАТИЧНІ КАРУСЕЛЬНІ (РЕВОЛЬВЕРНІ) ДВЕРІ, які будуть забезпечувати відсутність прямого потоку повітря крізь прохід. Як показали дослідження європейської організації E.S.D.F. та студентів MIT, карусельні двері для об’єктів з великою інтенсивністю руху повністю окупають себе за 3-5 років на економії витрат на опалення.

Тож, обираючи двері для Вашого об’єкту, проведіть короткий аналіз, і наш підхід допоможе обрати таке рішення, яке буде найбільш зручним та економним саме для Вас.

 

 

 

Інші статті
 • Чому варто віддати перевагу промисловим високошвидкісним воротам, а не звичайним секційним?
  Чому варто віддати перевагу промисловим високошвидкісним воротам, а не звичайним секційним?
  Правильний вибір обладнання часто є визначальним для його подальшого надійного застосування, і промислові ворота не виключення. Не все, що відчиняється вручну чи навіть автоматично, підходить саме для вас, для конкретно ваших задач, відповідають вашим експлуатаційним особливостям та інтенсивності роботи, як і своєму призначенню. Якісні ворота - це не витрати, а капітальна інвестиція, яка повинна стати активом для вашого бізнесу.
  Повна версія статті
 • Як високошвидкісні ворота EFAFLEX можуть вплинути на енергоефективність?
  Як високошвидкісні ворота EFAFLEX можуть вплинути на енергоефективність?
  Концепція сталого розвитку (англ. sustainability) стає все актуальнішою. Як, з огляду на це, швидкісні ворота EFAFLEX можуть вплинути на енергоефективність? Сталий розвиток, або уникнення виснаження природних ресурсів світу для підтримки екологічного балансу, є основою сучасної промисловості з точки зору того, як продукція проектується та використовується для отримання максимальної користі. Це є основою розробок промислових воріт в EFAFLEX з 1974 року!
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner