Кошик
11 відгуків
Автоматичні ворота, двері що заощаджують ваші кошти
Контакти
+380 (67) 630-13-24
автоматичні та медичні двері
+380 (67) 630-62-62
швидкістні та промислові ворота
+380 (67) 628-12-11
Сервісне обслуговування
+380 (67) 563-92-15
Енергоощадження авт. дверей і воріт
Parkan.ua
Немировський Ігор, Буйновський Денис, Азза Олександр, Подколзін Дмитро
вул. Красицького 31, Київ, Україна
parkan.uainfo@parkan.ua
 • emailinfo@parkan.ua
 • viber+380676301324

Автоматичні двері з системою антипаніки

Автоматичні двері з системою антипаніки

Основною вимогою до всіх будівель є безпека людей. Саме тому існує так багато норм, які регулюють їх проектування і будівництво.

Але неможливо запобігти усі надзвичайні ситуації. Для таких випадків в будівлях передбачають евакуаційні виходи, через які люди можуть залишити приміщення швидко та безперешкодно.

Двері на таких виходах мають бути відповідними. Їх властивості також нормовані Державними будівельними нормами: згідно ДБН В.1.1-7:2016, пункт 7.2, двері евакуаційних виходів повинні:

 • в аварійній ситуації вручну відчинятись як розпашні двері у напрямку виходу людей з будівлі
 • мати відповідні розміри

Для цього виробники атоматичних дверей передбачають спеціальну систему Break-out (антипаніка), завдяки якій стулки розсувних та карусельних дверей можуть відчинятись назовні вручну.


 

І якщо з карусельними дверима все просто та зрозуміло, то з розсувними дверима існують певні тонкощі для правильного вибору стулок.

Стулки розсувних дверей з системою антипаніки також відчиняються від штовхання. Проте для того, щоб вони могли повністю відчинитись з будь-якої позиції (відчинені, зачинені або десь посередині), з обох сторін двері мають бути встановлені бокові панелі з антипанікою.

 

Також потрібно звернути увагу на те, що деякі виробники та постачальники пропонують під назвою антипаніки систему розсування стулок за допомогою додаткових тросів. Така система не може бути встановлена на евакуаційному шляху, оскільки вона не відчиняє двері у напрямку виходу та не відповідає вимогам пожежної безпеки за ДБН В.1.1-7:2016. Вона може використовуватись лише як додатковий засіб.

Більш докладно ми розглянемо Break-out у наступних статтях. А поки що за додатковою інформацією пропонуємо звертатись до наших менеджерів.


Інші статті
 • Чому варто віддати перевагу промисловим високошвидкісним воротам, а не звичайним секційним?
  Чому варто віддати перевагу промисловим високошвидкісним воротам, а не звичайним секційним?
  Правильний вибір обладнання часто є визначальним для його подальшого надійного застосування, і промислові ворота не виключення. Не все, що відчиняється вручну чи навіть автоматично, підходить саме для вас, для конкретно ваших задач, відповідають вашим експлуатаційним особливостям та інтенсивності роботи, як і своєму призначенню. Якісні ворота - це не витрати, а капітальна інвестиція, яка повинна стати активом для вашого бізнесу.
  Повна версія статті
 • Як високошвидкісні ворота EFAFLEX можуть вплинути на енергоефективність?
  Як високошвидкісні ворота EFAFLEX можуть вплинути на енергоефективність?
  Концепція сталого розвитку (англ. sustainability) стає все актуальнішою. Як, з огляду на це, швидкісні ворота EFAFLEX можуть вплинути на енергоефективність? Сталий розвиток, або уникнення виснаження природних ресурсів світу для підтримки екологічного балансу, є основою сучасної промисловості з точки зору того, як продукція проектується та використовується для отримання максимальної користі. Це є основою розробок промислових воріт в EFAFLEX з 1974 року!
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner